SOM=

Van ontwerp tot realisatie: het gehele project sturen wij aan op het maken van de juiste keuzes. Want ook in een latere fase moeten visie, ontwerp, budget en planning perfect op elkaar aansluiten. Doordat wij duurzaamheidsspecialisten (Breeam, GPR, Labels), bouwkundig tekenaars, conceptbedenkers, restauratie specialisten en bouwkundigen onder 1 dak hebben, zijn wij er vanaf het begin tot het einde bij!

SOM=

Bij SOM= werken we met veel passie en plezier aan mooie projecten. Bij ons is er een prettige werksfeer, een goede teamspirit, zijn er gevarieerde projecten en fijne opdrachtgevers.

SOM=

Ben jij jong van geest, dynamisch en een expert in je vak? Dan komen we graag met je in contact. Laat ons weten hoe jij van toegevoegde waarde denkt te zijn via info@somis.nl of neem een kijkje op onze speciale vacaturepagina https://nineorange.nl/bedrijven/somis/.
Wie weet ontmoeten we elkaar dan binnenkort voor een kop koffie!

De aanpak van SOM=

heeft zich de afgelopen 15 jaar bewezen. Een bureau dat net dat stapje extra zet op het gebied van huisvestingsvraagstukken.
SOM= specialist in utiliteitsbouw, herbestemming, kantoorconcepten, duurzaamheid en onderhoud & beheer. Dat stapje extra begint met het stellen van de juiste vragen. De vragen achter de vraag die gericht zijn op slimmere en creatievere oplossingen. Oplossingen die de opdrachtgever laat inzien dat de oorspronkelijke vraag verder kan reiken dan dat hij of zij durfde te dromen.

Ons Team

Erik Richters

Directeur
erik@somis.nl

Marc Bos

Projectleider
marcbos@somis.nl
06-10043571

Nico Heerink

Bouwkundig tekenaar
nico@somis.nl
06-28500641

Miranda Jansink

Financiën & HR
miranda@somis.nl

Sander Kooy

Bouwkundig tekenaar
sander@somis.nl
06-83500801

Mark Németh

Projectcoördinator
mark@somis.nl
06-41912154

Edwin Nijmeijer

Duurzaamheidsadviseur
edwin@somis.nl
06-28500596

Roy Peters

Projectmanager
roy@somis.nl
06-83500802

Dennis Roeloffzen

Projectcoördinator
dennis@somis.nl
06-34231004

Frank van Rossum

Projectmanager
frank@somis.nl
06-10043570

Gerard ten Thij

Projectmanager
gerard@somis.nl
06-18292277

Esther Wassink

Front Office medewerker
esther@somis.nl

Hieronder een film over de transformatie van de Geldermanfabriek. Deze oude textielfabriek hebben wij weten te herbestemmen, om ons daar ook zelf te kunnen vestigen.