SOM HEEFT IN HUIS

Van ontwerp tot realisatie: het gehele project sturen wij aan op het maken van de juiste keuzes. Want ook in een latere fase moeten visie, ontwerp, budget en planning perfect op elkaar aansluiten. Doordat wij duurzaamheidsspecialisten (Breeam, GPR, Labels), bouwkundig tekenaars, conceptbedenkers, restauratie specialisten en bouwkundigen in ons SOM huis hebben zijn wij er vanaf het begin tot het einde bij!

HET SOM= HUIS

Bij SOM= willen we met plezier werken aan projecten. Bij ons is er een prettige cultuur op de werkvloer, is de teamgedachte van groot belang, werken we voor mooi projecten met bijbehorende opdrachtgevers en hebben wij waardering voor ons werk!

SOM= WIL IN HUIS

Ben jij jong (van geest), dynamisch en een expert in je vak? Dan komen we graag met je in contact. Laat ons weten hoe jij van toegevoegde waarde denkt te zijn via info@somis.nl. Wie weet ontmoeten we elkaar dan binnenkort.

Wij maken van niets iets, dat werkt.

De aanpak van SOM= heeft zich de afgelopen 10 jaar bewezen. Een bureau dat net dat stapje meer zet op het gebied van huisvestingsvraagstukken.
SOM= specialist in herbestemming, kantoorconcepten, duurzaamheid en onderhoud & beheer. Dat stapje meer begint met het stellen van de juiste vragen. De vragen achter de vraag die gericht zijn op slimmere en creatievere oplossingen. Oplossingen die de opdrachtgevers laat inzien dat zijn oorspronkelijke vraag verder kan reiken dan dat hij durfde te dromen.

Ons Team

Erik Richters

Directeur
SOM beheert en begeleidt
06-54302811
erik@somis.nl

Paul Scholten

Directeur
SOM bedenkt en begeleidt
06-29439202
paul@somis.nl

Nick Bloeme

Projectmanager
SOM beheert en begeleidt
06-10043571
nick.bloeme@somis.nl

Harold Braakhuis

Projectmanager
SOM bedenkt en begeleidt
06-29439203
harold@somis.nl

Frederike Dollekamp

Projectmanager
SOM bedenkt en begeleidt
06-82967188
frederike@somis.nl

Gijs Ensink

Projectmanager
SOM beheert en begeleidt
06-41912154
gijs@somis.nl

Marijke Heerink - Klein Haarhuis

Projectmanager
SOM bedenkt en begeleidt
06-55324116
marijke@somis.nl

Roy Peters

Projectmanager
SOM beheert en begeleidt
06-83500802
roy@somis.nl

Jorn ter Braak

Projectmanager
SOM beheert en begeleidt
06-83500801
jorn@somis.nl

Mats Poorthuis

Projectmanager
SOM beheert en begeleidt
06-36048168
mats@somis.nl

Frank van Rossum

Projectmanager
SOM bedenkt en begeleidt
06-10043570
frank@somis.nl

Marlot Troost

Projectmanager
SOM bedenkt en begeleidt
06-83160888
marlot@somis.nl

Paul Verhoeven

Projectmanager
SOM bedenkt en begeleidt
06-55324111
paul.verhoeven@somis.nl

Wim Weerink

Projectmanager
SOM beheert en begeleidt
06-83509510
wim@somis.nl

Nick Wolt

Projectmanager
SOM bedenkt en begeleidt
0541-760050
nick@somis.nl

Ron Duivelaar

Projectmanager
SOM beheert en begeleidt
06-30489646
ron.duivelaar@somis.nl

Eva Zessin

Bouwkundig ontwerper / Tekenaar
SOM beheert en begeleidt
06-18292277
eva@somis.nl

Kristy Brand

Financiële administratie
SOM bedenkt en begeleidt
kristy@somis.nl

Petra Grote Punt

Financiële administratie
SOM beheert en begeleidt
petra@somis.nl

Liset Lucassen

Officemanager
SOM bedenkt en begeleidt
06-21141803
liset@somis.nl

Thérèse Jonge Poerink

Officemanager
SOM beheert en begeleidt
06-52055353
therese@somis.nl

Hieronder een film over de transformatie van de Geldermanfabriek. Deze oude textielfabriek hebben wij weten te herbestemmen, om ons daar ook zelf te kunnen vestigen.

Years of successful work
in the market